خواب

سلام:دیشب خواب دیدم یکی از خیابون های شهرم انگاری جنگ شده و بود و چند نفر مرده بودن و با ماشین نمیشد از اون محدوده رد شد و من ماشین رو زدم کنار و پیاده از اونجا رد شدم و انگاری یه راهه میانبری بود و مردم از اونجا تردد میکردن و من از این راه خبر نداشتم و از همون خیابون به راهه خودم ادامه دادم تا رسیدم به انتهای خیابون و یه دیوار بلند که همش روش به صورته قلوه سنگه بزرگ بود و ناچارا از اون قلوه سنگ ها کشیده بالا و اخرین قلوه سنگ بودم که دیگه خسته شدم و نفس کم اوردم و یهو دیدم اون بالا یه مرد خوش چهره اومد دستش رو اورد نزدیکم و دستام رو گرفت و کشیدم بالا و اسمشم حسین بود و بعدش بردم پیشه یه شیر آب و گفت بیا دست و صورتت رو بشور و باهام درد و دل کرد و گفت شنیدم مشکل داری با وحید!!!!!!! دیگه نفهمیدم اخرش چی شدسوالمامانم میگه امام حسین بوده و مردات رو گرفتیخنثیبه نظر خودمم همین بود اون جنگ صحرای کربلا بوده و اون مرد امام حسین و اینکه بردم پیشه شیر آب!!! اخه من توی این مدت بیشتر به امام حسین توسل کردم و بیشتر امام حسین حرفامو شنیدهخنثی نظر شما چی هست؟؟؟

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الیکا

انشالله هرچی هست خیره عزیزم

محبوب

ايشالا كه به بهترين شكل برا تعبير بشه سحر عزيزم...

فاطمه

خوش بحالت ازین خوابها میبینی .نمیدونم ولی هرچی باشه تعبیرش فک کنم خوب باشه

رها

عزيزم خواب خوبي ديدي... ايشالا كه تعبير داره و خيره... ولي ائمه چهره شون رو تو خواب نشون نميدن... گفته ميشه ما اصلا تاب ديدنشونو نداريم و خيلي برامون سنگينه... به خاطر همينه كه هر كس خواب ديده ميگه صورتش مشخص نبود يا فقط نور بود...

الما

ایشالا ک خیره.با این افکاره مشوش دیدن این جور خوابا بی دلیل نیست.بازم جای شکر داره.

نازنازی

وای عجب خاب باحالی دیدی. منم نظر مامانتو دارم عزیزم. به نظر من امام حسین خیلی زود جواب انسان ها رو میده. من که خودم یه بار ازش جواب گرفتم.

الهه

ايشالا خوش به حرمت طفل شش ماهه اش دستهاي تو رو مي گيره و از اين كارزار به راحتي ميگذري ناراحت نباش

پارلا

چه خواب خوبی انشالله خدا کمکت می کنه